Gündem

20 yıl sonra evlendiler

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ve oyuncu sevgilisi Ben Affleck’ten güzel haber geldi. 2002’de nişan atan çift, ikinci kez şans verdiklerini ilişkilerini 20 yıl sonra evlilikle taçlandırdı.

Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen şarkıcı Jennifer Lopez (52) ile aktör Ben Affleck (49), 20 yıl önce sürpriz bir ayrılık yaşamıştı. Yıllar sonra yeniden bir araya gelen ve ikinci baharlarını yaşayan ikili, aşklarını nikah masasını taşıdı.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck, Las Vegas’ta evlendi. Ünlü şarkıcı Lopez, hayranlarına gönderdiği email ve blog yazısında Affleck ile evlendiğini doğruladı.

Lopez, Instagram’dan bir fotoğrafıyla duyurduğu evliliğine dair, “Yaptık. Aşk çok güzel. Aşk çok müşfik. Ve anlaşılan o ki aşk sabırlı. Hem de 20 yıl boyunca” sözlerini kaleme aldı.

Lopez, düğünlerine dair ise şunları yazdı: “Tam da istediğimiz gibi oldu. Gece Vegas’a uçtuk, evlilik cüzdanı için diğer çiftlerle beraber sıraya girdik, dünyanın düğün başkentinde herkesle aynı yolculuğu gerçekleştirmiş olduk. Hayal edebileceğiniz en iyi şahitlerle, eski filmden bir elbise ve Ben’in dolabından bir ceket ile küçük bir şapelde kendi yeminlerimizi dile getirdik, hayatımızın sonuna kadar taşıyacağımız yüzüklerimizi birbirimize verdik.”

Jennifer Lopez ile Ben Affleck, “The Interest” film setinde tanışmıştı ancak o dönem ünlü şarkıcı, Chris Judd ile evliydi. Lopez, Judd’dan boşandıktan sonra Affleck ile büyük bir aşka yelken açmıştı. İkili, ardından nişanlanarak, evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Hatta Affleck, o dönem Lopez’in albümünün en ünlü şarkısı ‘Jenny from the Block’ın klibinde bile rol almıştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Betkom - Tipobet Giriş Sahabet Sahabet
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -