Sponsorlu Bağlantılar

Dudak Dolgusu Kimlere Uygulanır?

Dudak Dolgusu Kimlere Uygulanır?

Dudak dolgusu fiyatları kişinin ince dudak yapısına ve kullanılan malzemenin kalitesine göre belirlenir. Etkileyici ve güzel dudaklara birçok kişi doğuştan sahip olurken bazı bayanlar bu konuda yeterince şanslı olmayabilir. Fakat günümüz imkanları doğrultusunda yaşanan pek çok estetik kaygı için medikal çözümler bulunur.

Öyle ki vücuda uyumlu bir şekilde tasarlanıp hazırlanan dolgu malzemesi dudağa enjekte edilerek dudaklar istenilen hacimli ve dolgun yapıya kavuşur.

Kişinin isteği üzerine dudaklar yeniden şekillenerek yüz hatlarına uyumlu bir hale getirilir. Dudak dolgusu fiyatları kullanılan dermal dolgular ve tercih edilen medikal estetik uzmanı tarafından belirlenir.

Dudak Dolgusu Nedir?

Hyaloronik asit özlü hazırlanan dermal dolgu dudağa dudak yeniden tasarlanır. Deneyimli kişiler tarafından gerçekleşen bu işleme dudak dolgusu adı verilir. Dudağın yapı itibariyle ince bir görünüme sahip olması ve aynı zamanda zaman içerisinde hacım kaybına uğraması kötü görüntüye neden olur.

Dolayısı ile hacim kayıplarını önlemek amacıyla dudağın alt ve üst kısmına dolgu uygulanır. Dudak dolgusu fiyatları her yıl güncellenir.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusu öncesinde hastanın dudağına anestezik krem sürülür. Böylece içsem ağrısız ve kısa sürede tamamlanır. Öncelikle hazırlanan dermal dolgu enjeksiyon yardımı ile küçük dokunuşlar halinde dudağın iç ve dış kısımlarına transfer edilir. İşlem dudaklar istenilen şekle gelinceye kadar devam eder.

Burun Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Burun dolgusu fiyatları kişiye özel planlanır. Burnun düşük yapısı kullanılacak dolgu malzemesinin miktarını belirler. Cerrahi müdahale gerektirmeyen burun dolgusu birçok açıdan avantaj sağlar. Yapılan işlemler anestezi gerektirmediği için hasta aynı gün normal hayatına dönebilir. İyileşme süreci gerektirmez.

Burun ameliyatı sırasında burnu kırma, kesme gibi işlemler yapılırken burun dolgusunda bu tür operasyonlara gerek yoktur.  Dolayısı ile ameliyat fabrikası bulunan birçok hasta burun dolgusu ile istediği estetik görünüme kavuşabilir. Tüm bu avantajların yanında burun dolgusu fiyatları ameliyat işlemine göre maliyet açısından daha uygundur.

Burun estetiği yaptırıp ve istenilen görüntü elde edemeyen kişilerde yeniden burun dolgusu yaptırabilirler. Böylece hoşa gitmeyen kısımlar yeniden kontörlenerek daha belirgin kıvrımlar elde edilir. Burun dolgusu fiyatları kullanılan dermal dolgulu miktarı ve kalitesine göre farklı şekillerde fiyatlandırılır.

Nazolabial Dolgu Nedir?

Nazolabial kıvrımlar burun kenarından başlayarak ağız kısmına kadar uzanan alana verilen isimdir. Yaşlanmaya bağlı olarak bu alan her geçen gün biraz daha derinleşerek ince çizgilerin oluşmasına neden olur. Estetik olarak nahoş bir görüntüye neden olan bu çizgiler nazolabial dolgu işlemleri ile daha düzgün bir hale getirilir.

Dolgu işlemleri için kullanılan medikal malzemeler vücuda uyumlu bir şekilde hazırlanır. Bu nedenle dolgu malzemesinin herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Yüzün genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasında etkili olan nazolabial dolgu aynı zamanda yüze anlamlı bir ifade kazandırır.

Nazolabial Dolgu Nasıl Uygulanır?

Birçok bayan her yaşta genç ve güzel görünmek ister. Fakat zamanla cilt esnekliğini yitirdiği için sarkmaya başlar. Bu nedenle bazı medikal işlemler tercih edilir. Nazolabial dolgu genç bir görünüm elde etmek isteyen kişilere uygulanır. Hazırlanan özel içerikli hyaloronik asit nazolabial alana enjekte edilerek ince çizgi ve kırışıklıklardan kurtarılır. Yüzün ihtiyacı doğrultusunda dolgu maddesi kullanılır.

Nazolabial Dolgu Fiyatları

Kaliteli malzemelerin bir araya getirilerek hazırlandığı dermal dolgu maddeleri vücudun birçok noktasında kullanılır. Son zamanlarda ise dermal dolgular nazolabial alanda kullanılır. Nazolabial dolgu fiyatları kliniklerin sunacağı güncel işlemlere, hastanın yaşına ve beklentisine göre belirlenir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu