Gündem

‘İsrafa Karşı’nın bu haftaki konuğu Mehmet Ali Ekmekçi

İGF Haber Ajansı Haber Koordinatörü ve köşe yazarı Mehmet Çetinkaya, Türkiye genelinde ciddi anlamda izleyici potansiyeline sahip olan bölgesel televizyon kanalında farklı bir içerikle ekranlara konuk oluyor.

BURSA (İGFA) – Bursa’dan zengin yayın içeriği ile 16 yıldır karasal ve uydu yayınını sürdüren yerel televizyon kanallarından Line TV’de her hafta yayımlanan ve yoğun bir ilgiyle takip edilen ‘İsrafa Karşı’ programı yeni konuklarıyla gündemi belirlemeye devam ediyor.

‘İsrafa Karşı’ adlı farklı içerikle hazırlanan program İGF Haber Ajansı Haber Koordinatörü gazeteci Mehmet Çetinkaya’nın sunumuyla ekranlara taşınıyor.

Kayıp ve israfın her geçen yıl arttığı günümüzde her yönden ‘israf’ vurgusunun yapıldığı programla ilgili bilgi veren Mehmet Çetinkaya, farkındalığı oluşturmaya aracılık edeceklerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

HER ÇARŞAMBA İSRAF FARKINDALIĞI…

Program aracılığıyla temel hedefin günümüzdeki kayıp ve israfı en aza indirmek olduğunu belirten gazeteci Çetinkaya, “İsraf dediğimizde sadece gıda israfı akıllara geliyor. Oysaki biz bu programda her yönden israf konusunu ele alacağız. Yerel yönetimlerde, basında, sporda, müzikte ve dini konularla ilgili israfı değerlendireceğiz. Her çarşamba akşamı Line TV aracılığıyla sizlere konuk olacağız. Bu tatlı heyecanımıza sizleri de bekliyoruz” dedi.

KONUK M.ALİ EKMEKÇİ

Mehmet Çetinkaya’nın bu haftaki konuğu Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bursa Şube Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi olacak. Ekmekçi, bugün saat 20.00’de Line TV ekranlarında, ‘Sporda İsraf’, ‘Spor Camiasında İsraf ve Spor Medyasında Tasarruf’ konularını üzerine deneyim ve görüşlerini paylaşacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu