Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal Hosting

Kurumsal hosting diğer hosting paket ayrıcalıklarına nazaran çok daha özel eklentilerden oluşmaktadır. Özellikle büyük işletmeler, kamu kurum ve kuruluşlarının uzun süreler boyunca sorunsuz olarak kullanabilmesi adına kurumsal hosting hizmet paketlerimiz firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Kurumsal hosting diğer hosting satış paketlerine nazaran çok daha uzun süreli bir satış özelliğine sahiptir. 3 yıllık 5 yılık ya da 10 yıllık gibi özellikler ile uzun yıllar hosting satın alma ihtiyaçlarını ortaya çıkartmayacak bir özelliğe sahip olmaktadır. Bu nedenle kurumsal hosting paketleri iş yoğunluğuna sahip ve uzun vadede geriye bakmayacak kurumsal firma sahipler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Kurumsal hosting Fiyatları nelerdir?
Kurumsal hosting fiyatları satın alınacak yılın özelliğine paralel olarak farklılık gösterebilmektedir. Bu özel paketler kur sistemine bağlı olarak satışa sunulmaktadır. Bu sebeple kurun arttığı dönemlerde fiyatlar artış gösterirken azaldığı dönemlerde fiyatlar aşağıya doğru yönelmektedir. Net bir fiyat bilgisine sahip olabilmek için sizlerde kurumsal hosting ihtiyaçlarınıza uygun paketlere sitemiz üzerinden göz atabilir ve aynı sayfa üzerinden kolayca satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kurumsal hosting özellikleri nelerdir?
Kurumsal hosting özellikleri, müşteri dostu çözleri ile öne çıkmaktadır. Sahip olduğu tek noktadan kontrol paneli sayesinde web sitelerinin kolay bir şekilde kontrol edilmesine imkân tanımaktadır.
Kolay kurulum rehber özelliğine sahip ve anlatım dili Türkçedir. Bu şekilde dosyalarınız en kolay şekilde yönetebilmeniz imkân sağlamaktadır. Kurumsal hosting satın almak için bizi tercih edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.veridyen.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu