Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Kesin Çözüm mü?

Lazer Epilasyon Kesin Çözüm mü?

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerinizden acısız ve ağrısız hatta basit yöntemlerle kurtulmanızı sağlıyor. Özellikle bayanlar kadar erkeklerinde son dönemde tercihi haline gelen lazer epilasyon hem uygun bütçe hem de kampanyalı fiyatlar ile gündemdedir.

Küçükçekmece lazer epilasyon özellikle belirli bölgeleri için seans ve paket kampanyaları mevcuttur. Unutmamak gerekir ki lazer epilasyon mutlaka deneyimli kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde istenmeyen sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Lazer epilasyon makineleri kullanımı cilt ve kıl türüne göre değişir. Ayrıca her bölge için de ayrı makineler mevcuttur.

Lazer Epilasyon Nedir?

Başakşehir lazer epilasyon size uygun fiyatlı ve kampanyalı seans paket seçenekleri sunmakla kalmıyor. Deneyimli ekibi ve son teknoloji lazer epilasyon cihazlarıyla rahatlığı ve konforu vadediyor. Lazer epilasyon istenmeyen tüylerin lazer işlemi ile seans seans belirli aralıklar ile uygulanarak yakılma işlemidir.

1990 yıllarının sonuna doğru özellikle geniş bir sektör yaratmıştır. Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Her bölgeye uygulanan lazer epilasyon erkeklerin ve bayanların en büyük tercihi olmuş durumdadır.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Halkalı lazer epilasyon sizlere her zamanki gibi en uygun seçenekleri sunarken, lazer epilasyonun bazı kişilere uygulanmaması gerektiğinin de altını çiziyor. Lazer epilasyon genel olarak 12 yaş üstü herkese uygulanabilir. Fakat kullanılan ilaçlar ve bazı hastalıklar bu işlemin uygulanması için engel olabilir.

Örneğin; Kanser hastaları hem gördükleri tedaviden hem de kullandıkları ilaçlardan dolayı özellikle ciltleri ışığa hassas duruma gelir. Küçükçekmece lazer epilasyon müşterilerine deneyimli bir konfor sağlıyor.

Ciltte yanık yaralı olan kişilerde de lazer epilasyon uygulanması doğru değildir. Bunun dışında ağır cilt hastalıkları geçirenler ciltleri hassas olduğundan tedavileri bitene kadar lazer epilasyon yaptırmamalıdır. Lazer epilasyon işlemi mutlaka deneyimli, eğitim almış kişiler tarafından yapılmalıdır.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Başakşehir lazer epilasyon seans paketleri genel olarak her bölge için ayrı ayrı müşterilerine sunmuştur. Lazer epilasyon ister erkete ister bayanda her bölge için uygulanabilir. Bayanlarda bacak, kol, koltuk altı, yüz bölgesi ve bikini bölgesi lazer epilasyon seçimi çok yaygındır.

Erkekler ayrıca sırt bölgesi ve sakal için lazer epilasyon türlerini de tercih etmektedir. Göğüs bölgesi için de lazer epilasyon uygulanır ve yine erkekler tarafından çok tercih edilir. Her bölgenin uygulanan seans aralığı farklıdır.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyon son teknoloji makineleri ile size her türde epilasyon hizmeti sağlıyor. Özellikle kıl ve cilt tipine göre değişen lazer epilasyon türleri her bölge içinde ayrı ayrı uygulanır. Halkalı lazer epilasyon seans paket seçenekleri ile de müşterilerine uygun seçenekler sunar. Lazer epilasyon Alexandrite, Buz Lazer ve Nd Yağ Lazer olarak genel olarak üç türdür.

En koyu renk cilt ve kalın tüyler için nd yağ lazer uygulanır. En açık renk cilt ve seyrek, ince tüyler içinde Alexandrite lazer uygulanması uygun olur. Buz lazer ise uygulama öncesi buz uygulanması ile lazer epilasyon un daha acısız geçmesini sağlar.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon uygulanırken cilt ve kıl türüne göre uygulama yapılmasına dikkat edin. Mutlaka uygulama öncesi ve sonrası uyarıları dikkate alın. Bütçenize uygun fiyatlara lazer epilasyon büyük konfor sağlıyor. Halkalı lazer epilasyon size uygun seans fiyatları ve kampanyalar sunuyor. Lazer hizmetini tek tek alabileceğiniz gibi seans paketleri ile tüm vücut veya çoklu bölge olarak da satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu