Gündem

Postegro

Postegro

Stalk yapmayı seven kişilerin favori uygulaması postegro ile takip etmediğiniz gizli hesapları hemen görebilirsiniz. Postegro, LiLi Technologies tarafından geliştirilmiştir. Instagram‘da takip etmediğiniz gizli profilleri görüntülemenizi sağlayan mobil uygulama ve internet sitesi olarak geçmektedir. App Store veya Google Play Store üzerinden de bu uygulamayı indirebilirsiniz. Mobil uygulamalar üzerinden postegro lili rağbet görmektedir. Bazı zamanlarda web postegro hata verebilmektedir.

Postegro Ne İşe Yarar?

Postegro ve benzeri uygulamaların bir amacı vardır. Bu amaç ise Instagram kullanan kullanıcıların gizlilikleri ihlal etmektir. Gönderilerini kimsenin görmesini istemeyen kullanıcılar profillerini gizler. Fakat postegro ve benzeri uygulamalar, gizli profillerin gönderilerinin görünmesini sağlar. Profilini görüntülediğiniz kullanıcılar bu durumdan haberdar olmaz.

Postegro Hangi Özellikleri Sunar?

Postegro ve benzeri uygulamalar ile gizli profillerin gönderilerini ve hikayelerini görüntüleyebilirsiniz. Öne çıkan hikayeleri de görebildiğiniz bir özelliği de vardır. Uygulama üzerinden birden fazla hesap kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinden detaylı bir arama yapabilirsiniz. Sık sık görüntülediğiniz hesapları tekrar yazmak yerine yer imlerine ekleyerek daha hızlı görüntüleme yapabilirsiniz.

Uygulamanın video oynatıcısı vardır bu bu özelliğini kullanabilirsiniz. Görüntülediğiniz gönderi ve hikayeleri cihazınızı kaydedebilirsiniz. Bu özellikler öne çıkan özelliklerden bazılarıdır. Daha birçok özelliği de bünyesinde barındırmaktadır. Takip etmediğiniz bir profili görüntüledikten sonra tüm paylaşımlarını kaydedebiliyorsunuz. Görüntülediğiniz gizli profilin paylaşımlarını kim beğendi, kim yorum yaptı bunlara da bakabilirsiniz. Gizli hesabın takip ettiği ve takipçilerini görüntüleyebilirsiniz.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Betkom - Tipobet Giriş Sahabet Sahabet
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -