Sponsorlu Bağlantılar

Seçimlerimizin Buluştuğu Bir Marka İnci Davetiye

Kurulumu bundan kırık seneyi aşkın bir zamana dayanan marka, 1978 yılında Hızır Aydın tarafından atılmış bir adımdır. O zamanlarda küçük bir işletme olarak başlanmış ve ürün olarak kartpostal üretimi yapılıp satılmıştır. Ancak çok geçmeden bir altı sene sonra dönemin şartlarına uygun şekilde yeniliklere gidilmiş ve ürün çeşitliliği de arttırılmıştır.

Ek olarak tebrik posterleri, imsakiyeler, zarf mektupları gibi birçok ürün ekleyen firma ilerlemelerini bu şekilde ve büyük bir düzen iler yürütmüş, disiplin çerçevesine bu günlere kadar uzanmıştır. Zaten bu zamanlarda sıkça tercih edilmesinin nedeni de bu konuda uzman sayılıp müşterilerinin neyi istediklerini de artık tam olarak bilmelerinden kaynaklanmaktadır.

Davetiye Seçimleriniz Konusunda Ortak Beğeni Adresi, İnci Davetiye!

Seçim yapmamız gerektiği dönemde düğün davetiyesi için her birimizin ayrı bir tarzı ve zevki vardır ancak çoğumuz, düğünlerimizde bunu gösteremeyiz. Çünkü davetiyeler hep tekdüze olmakla beraber gerçekten de yüksek fiyatlar biçilebilen ürünlerdir. Bu yüzden de çoğunlukla sıradan tercihlere başvurmayı doğru olan sayarız.

Bu duruma engel olmak için de yapabileceğimiz en doğru şey, tercihimizi İnci Davetiye’den yana kullanmaktır. Çünkü İnci Davetiye davetiye konusunda hem uzman hem de yüzlerce farklı çeşit barındırmaktadır. Bu da aslında size uygun olanı elinizle koymuş gibi bulmanız anlamına gelmektedir. Ek olarak fiyatlandırma kısmında da yüzünüzü güldürecek olduğu da kesindir.

İnci Davetiye İle Güvenli Alışveriş!

İşlemlerinizi tamamlayıp, olabilecek en iyi ve en konforlu şekilde seçimlerinizi yaptığınızda sizlere güvenli ödeme imkanı sunan İnci Davetiye, ücretlendirme kısmında kart bilgilerinizi yalnız sizin görebileceğiniz şekilde korumaya alıp o şekilde ödeme yapmanıza yardımcı olmaktadır. Bunun yanında dediğimiz gibi firma oldukça köklü ve bilinen bir marka olduğundan, bu tarz sıkıntılar yaşanmamaktadır.

Siz satın aldıktan sonra hızlıca kargo işlemleri de başlatılan davetiyeler, en seri şekilde de kapınıza getirilmektedir. Bu durum ülkenin her alanı için geçerlidir. Sizden eve teslimat durumunda herhangi bir ücret istenme durumu da yoktu. Kargo bedavadır. Bunun yanı sıra firma, müşterilerinin memnuniyetini baş tacı sayıp, ülke içerisinde de dışarısında da çalışmalarını sürdürmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu