Spor

Tofaş Şut Geliştirme Kampları kayıtları başladı

İSTANBUL (İGFA) – 20 Ocak-5 Şubat 2023 tarihleri arasında 3 farklı şehirde düzenlenecek kamplara 2006-2015 arası doğumlu gençler kayıt yaptırabilecek.

Altyapısından yetiştirdiği oyuncularla Türk basketboluna katma değer yaratmaya devam eden TOFAŞ Spor Kulübü’nün 3 farklı şehirde düzenleneceği Tofaş Şut Geliştirme Kampları için kayıtlar başladı. Tofaş Basketbol Okulları Sorumlusu Ferudun Biçermen’in yönetiminde, Spor Okulları ve Kampları Danışmanı Murat Özyer’in koordinatörlüğünde gerçekleştirilecek olan kampların ilki 20-22 Ocak 2023 tarihleri arasında Çanakkale’de gerçekleştirilecek. Ankara’da 30 Ocak-1 Şubat 2023 tarihleri arasında düzenlenecek ikinci kampın ardından, İstanbul kampı çalışmaları 3-5 Şubat 2023 tarihleri arasında yapılacak.

Tofaş Spor Kulübü altyapı antrenörlerinin de yer alacağı eğitimlerde temel basketbol eğitimleri alacak olan gençler; özel şut çalışmalarının yanı sıra maç yapma deneyimi yaşayacak. Tofaş Basketbol Okulları öğrencileri başta olmak üzere basketbol ile ilgilenen 2006-2015 arası doğumlu tüm gençlerin kayıt yaptırabileceği TOFAŞ Şut Geliştirme Kampları’na katılım için kontenjan sınırlı olup, kayıt ve diğer detaylar hakkında daha fazla bilgiyi illere göre aşağıdaki iletişim numaralarından alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Betkom - Tipobet Giriş Sahabet Sahabet
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -