Gündem

Manisa Turgutlu’da mezarlıklara bakım

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Orçun Abalı, Turgutlu ilçesini ziyaret ederek, Turgutlu Merkez Mezarlığı ve Avşar Mahallesi yeni mezarlık alanında incelemelerde bulundu.

MANİSA (İGFA) – İl genelinde mezarlıkların bakım, onarım ve temizliği noktasında çalışmalarını ara vermeden sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı, yapılan çalışmalarda herhangi bir aksilik yaşanmaması adına ilçe ziyaretlerine de devam ediyor.

Bu kapsamda Mezarlıklar Dairesi Başkanı Orçun Abalı, Turgutlu ilçesini ziyaret ederek, Turgutlu Merkez Mezarlığı ve Avşar Mahallesi yeni mezarlık alanında incelemelerde bulundu. Planlama Şube Müdürü Ali Eroğlu ile birlikte incelemelerini gerçekleştiren Abalı’nın Avşar Mahallesi mezarlığındaki incelemelerine Mahalle Muhtarı Yunus Gürbüz de eşlik etti.

Mahallelerinde altyapı çalışmalarının tamamlandığını, yeni mezarlık alanının açıldığını ve kilit parke taşı döşemesinde sona gelindiğini aktaran Mahalle Muhtarı Yunus Gürbüz, çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, mezarlıkların bakımı ve temizliği konusundaki hassasiyetten ötürü teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu